| mamatatasibunica a întrebat:

:d.Peste 2 saptamani am banchetul, si trebuie sa imi cumpar o pereche de pantofi-sanda(adica decupati in fata, dar merg si pantofi). Deja mi-am luat o rochie neagra cu rosu, si nu stiu cam ce pantofi s-ar potrivi.Nu sunt foarte inalta, cred eu inaltimea potrivita(1, 65).Va rog sa imi trimiteti niste poze sau site-uri cu pantofi, FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| soseno a răspuns:

Ia-ti pantofi negri sau rosii. Poti sa te duci in magazine: Unirea, la mall etc. Gasesti peste tot. Eu mi-am luat din benvenutti niste sandale cu toc mai mic. Bafta!