| larrii a întrebat:

Bunabig grin stiu ca ati mai gasit intrebari de acest gen pe site, dar eu am cautat si nu am gasit big grin ce prescurtari [porecle] stiti la numele Larisa? [va rog, in afara de lary, lari, larysutza, larysuka ...etc laughing] multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Pisiii :x a răspuns:

Ari
Isa
Isik
Laria
Asiral [ larisa invers ]
Ira
Laritza laughing

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Larisut, larisik, larisok, larilut, lariloc, astea mi-or venit in mintelaughing.

| larrii explică:

Laritza imi zice bunicamea rolling on the floor

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Hey? si pe mine ma cheama larisa. si prieteni mei s-au obisnuit sa imi spuna ASIRAL (este inversul numelui LARISA)

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Lulutz, lula, lisa, lary, larisuk

| zerozero a răspuns:

Laly

| allesendethier a răspuns:

Clarythinking!

| no name a răspuns:

Raisa, isa...lari...

| DeEuTzZzA a răspuns:

Issa, Larillina big grin

| constantinescul a răspuns:

Facebook,,pictura la comanda,,