| curios_3782 a întrebat:

Buna :d.Sunt putin confuz si am nevoie de ajutor :). Deci pe sem I am publicat asta http://www.TPU.ro/......a-si-ea-nu stiu-daca/ bun nu am avut curaj sa ii spun si i-am spus tocmai acum si a zis ca si ei i-a placut de mine :). De cand i-am spus se comporta altfel si pe mes si asa, dar de vreo saptamana ma cam ignora, iar acum am intrebat-o pe mes daca s-a intamplat ceva de nu mai vorbeste cu mine, si ea a zis ca nu este nici o problema dar ma ignora sa vada daca eu o bag in seama :)) Ce credeti mai simte ceva pentru mine? :x Ca eu nu mai pot de dragul ei :D Dau fundita :D

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dragul de tine! Fatuca se joaca cu tine! O fi intrebat si ea pe TPU ce sa faca cu tine si cineva i-o fi spus sa te incerce, sa vada ce faci! Ia fa si tu pe indiferentul o saptamana si o sa vezi cum o sa-ti ciuguleasca din palma! Parol!

| laptopbun a răspuns:

Ai grija ca probabil s-a plictisit putin de jocul asta. Trebuie sa treci la alt nivel. Ea spune chestii de genul doar la vrajeala... Scoate-o la un suc sau in parc cand se face cald