| Hugulets a întrebat:

big grin TPU. imi spuneti si mie niste uraturi asa frumoase. sau hazlii. cea mai frumoasa Fundaa. tongue

Răspuns Câştigător
| DrunkShepp a răspuns:

Catelus cu parul cret s-aveti jeep-ul in cotet si ovila cu piscina pe Madonnaa vecina o lopata pentru bani la anul si la multi ani! si mai am una dar in germana :frohliche Weihnachten unde die besten Gedanken

1 răspuns:
| MaXz a răspuns:

Salut, uite aici cateva uraturi amuzante si hazlii -->> http://www.vena.ro/uraturi-comice-si-haioase-de-anul-nou!