| zozolyyop a întrebat:

Buna big grin vreau sa stiu si eu cum ajung de la pacii in crangasi si de la crangasi la pacii detaliat daca se poate... dau funda big grin

2 răspunsuri:
| cristiano9 a răspuns:

Simplu man, cu metroul, nu stiu daca merge direct, te uiti pe harta si vezi unde schimbi...

| Ally_8450 a răspuns:

Toot cum ti'am ziis eu e raspunsu corectwinking nimenii nu ti'a explicaat la fel de bine ca miinebig grin pacii-eroilor(anghel saligny) si de la eroilor il iei pe ala de Dristor2 si mergi cu el pana la crangasi.