| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Bunabig grin vreau sa va pun o intrebaree care e km ciudata.de ce a inceput sa imi placa muzica rock inainte nu imi placea dar acum cand o ascult ma linisteste si imi place.foarte mult rise against savior.ador melodia asta ma face si sa plang. dar ma si linisteste.intr-un mod.plaacut numai cand ii aud pe cei care canta ca incep sa urle imi creaza o stare de placere. poate ca firea mea este mai nebuna asa. d firelaughing=\)))?

3 răspunsuri:
| deea184 a răspuns:

Da ei bine poate ca tu te relaxezi intr-un mod mai ciudat, dar e bine ca nu esti cocalara sau manelista :*.

| AnnAnarchy a răspuns:

Atunci cand incepi sa intelegi versurile, iti place mai mult melodia. Poate chiar ti s-a intamplat ceva asemanator cu evenimetele din melodie. Sau iti aduce aminte de ceva happy Nu e ciudat. Vocea cantaretului, melodia, ritmul, versurile, ceea ce incearca sa transmita prin ele, daca esti atenta normal ca te calmeaza happy

| ShiawaseHime a răspuns:

Incearca sa ascultiu mai multe trupe gen alternativ rock si nu metalica big grin la metalica se urla prea mult si te indispune prea mult big grin asc si tu "Linkin Park, Nickelblack, 3 Days Grace, 3 Doors Down, Sum 41 etc " sunt multe trupe care nu prea se urla big grin parerea mea big grin