| YukyTsukiyomi a întrebat:

Buna da funda sunt noua lady popular si nu prea stiu niste chestii deci prima oara aveam parul super aranjat (imi placea) dar am vazut ca ca sa treci la urmatorul nivel trebuie sa-mi pun codite si sa fac parul negru asta am si facut dar nu am trecut mai departe de ce? si cum pot sa-mi recupeez cealalta frizura? si imi puteti cum pot sa fac mai multi bani ca la bani am 21$ ca am mai cumparat cate ceva ajutati-ma plspls

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îţi sugerez şi ţie şi celor care mai au întrebări de tipul asta să folosească formul jocului respectiv . http://forum.ladypopular.ro/
E mult mai ok , primeşti răspunsuri de la jucători care ştiu.Baftă!

| OnlyGirl a răspuns:

Trebuie sa faci mai multe lucruri pentru a trece la lv urmator...si eu m-am jucat ladypopular dar e cam naspa dc nu increci www.stardoll.com e super jocul si daca vrei sa te ajut id meu e :ioana_smile12