| shaka a întrebat:

Buna daca am doi de 6 si trei in teza la atematica ce note trebuie sa mai iau sa nu raman corijenta? ofer funda

5 răspunsuri:
| Zoella a răspuns:

Trebuie să iei mulţi de 10, dar e cam imposibil. Serios acum, cum poţi să iei 3 în teza de la matematică? Plus de asta, nota din teză este 50% din media de la final, deci te-ai cam ars.

| Lyndsey a răspuns:

Buna! 6+3=9, 9:2=4,5... Stai linistita, am auzit ca poti trece cu 4, 5. Daca vrei sa fii, totusi sigura, invata putin pentru 6-7.winking Te pup! kiss

| OnuOnulică a răspuns:

Păi stai linistită că treci.

| Carmen100 a răspuns:

Buna happy Stai linistita ca [,] chiar si daca ai media 4 anul acesta conteaza media de pe semestrul al 2-lea. Eu mereu imi repar mediile in sem2winking

| dorin1990 a răspuns:

Pai din cate stiu eu se calculeaza de 3 ori media + teza impartit la 4 adica 18+3=21:4 =5.25 deci iti iese media si asa.