| Miky03 a întrebat:

Daca am gaura in ureche de 2 saptamani pot intra in mare? Se intampla ceva daca ajunge apa sarata la ureche? Se infecteaza? Ca asa am auzit. Funda! Fara raspunsuri la misto

2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Apa sarata nu face bine la ureche mai ales ca debea ai o gaura! Daca intri dar fara sa te atingi acolo, e in regula.

| wsernameinvalid a răspuns:

Pai eu nu-s sigur daca se infecteaza, dar apa sarata ustura foarte tare, asa ca iti recomand sa nu inti in mare pina nu consulti un medic de familie sau un doctor.