| alexutza222 a întrebat:

daca am ochii albastri, cu ce culoare m-as putea vopsi?

Răspuns Câştigător
| Elle_4800 a răspuns:

Acum depinde si cu ce iti sta tie binehappy. Eu am o prietena care s-a facut roscata si are ochii albastrii. Ii sta superb. Poti incerca, bafta!:*

13 răspunsuri:
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Blonda:X

| αℓγήα ツ a răspuns:

Paii merge si blond si brunet
eu sunt bruneta de la "mama natura"laughing
si am ochii tot albastri
roscat nu mergephbbbbt
si nici saten
poate brunet ca niste suvite turquoisebatting eyelashes

| perro12 a răspuns:

Poti incerca sa fi bruneta big grin cred ca ti-ar sta bine.

HF

| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Nu stiu tongue dupa mintea mea blond ar fi fain la ochii albastrii happy

| foxi a răspuns:

Blonda. e la moda!

| laurika_3432 a răspuns:

Buna! eu zic ca ti-ar sta bine cu un blond se poarta foarte mult blondul cu ochii albastrii.big grin deci blond parerea mea.happytongue fundita?:X

| alissu a răspuns:

Pai...blondul se potriveste cel mai bine dar daca nu-ti place culoarea poti incerca si un castaniu deschis.Succes

| kdnkdf a răspuns:

Blonda. Ai fi foarte cool

| alexutza222 explică:

Ok. de blond stiu dar alta culoare poate si mai ciudata... ca doar nu ma vopsesc permanent na dau cu nuantator...

| titi_1218 a răspuns:

Blonda, dar mie imi plac fetele care sunt brunete si un pic bronzate si ochi albastri e ceva mai deosebit!

| cristianfrunza a răspuns:

Cu blond sau shaten deschis

| Dayana95 a răspuns:

Mmmthinking Blond, dar iti va sta bine si bruneta, depinde de culoarea pieleiwinking [Vezi sh uh la Miley Cyrus ca are ochii albastri]big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru...