| Bobitzajsnsn a întrebat:

Dacă am vorbit cu o fata în trecut și i-am cerut poze nud și tot glumeam pe tema aceasta cu e, și ii spuneam ca vreau sa facem sex etc., dar nu am făcut-o și nu mi-a trimis poze, poate sa-mi facă plângere la politie? Ma tot amenință! Mulțumesc frumos
PS: Menționez ca ambii suntem minori!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te reclama politia nu iti face nimic pentru ca ai sub 18 ani, doar o discutie la sectie si pleci acasa. Cand sari de 18 o sa ai sanse sa platesti pentru sex sau sa te chinui ca un magar sa bagi pe una in pat.

| Adry05 a răspuns:

Nu lol nu e ca și cum ai amenițat-o sau ceva, dar oprește-te din a fi prost, a zis că nu-ți trimite, las-o în pace, ai netu plin de femei goale.

| Elide a răspuns:

Ești prost (scuza.ma,dar altă descriere nu-ți pot atribui)sry

| anamaria82726 a răspuns:

Avand in vedere ca ambii sunteti minori, nu cred ca au ce sa iti faca. Daca tu erai major si ea minora, era posibil sa faca ceva. Dar asa, nu prea cred. Si oricum nu cred ca ar zice ea ceva. Doar las-o in pace si uita