| alexandra2859 a întrebat:

daca ar fi sa o alegeti pe cea mai buna cantareata pe cine ati alege pe inna sau pe andra? funda+vot

Răspuns Câştigător
| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Amandoua sunt niste cantarete extraordinare si foarte apreciate de lume. Fiecare dintre ele eu alte stiluri si alt de mod de a spune ce a vrut sa transmita prin aceea melodie. Acum depinde de fiecare tu ar trebui sa alegi nu sa te lesi manipulat de ceilalti. Funda.Vot happy?

| alexandra2859 explică (pentru Andreutza016):

Cred ca raspunsul tau este cel mai corect.

9 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
As alege-o pe Andra este de mai mult timp in muzica deci are experienta. Andra are o voca frumoasa si tare iar Inna o are mai slaba. Ce conteaza pentru mine este cum canta si live. Deci Andra cand canta live nici nu-ti dai seama daca-i live sau playback. Are putere in voce iar Inna live o are slaba. Parerea mea!
O zi minunata sa ai!

| AcestaSuntEu a răspuns:

As alege-o clar pe andra...cand canta live andra,chiar si racita, tot canta foarte bine iar inna falseaza foarte mult, dovada atunci cand a cantat la romania-franta...la toate interpretarile a falsat

| Chris31 a răspuns:

Eu as alege-o pe Andra.Inna falseaza!

| DeeaMarry a răspuns:

Andra, logic.
Inna nu e cantareata, e doar o figuranta!

| alexandra2859 explică (pentru DeeaMarry):

Nu ie adevarat trebuie sa va ganditi si ca andra are succes doar in tara in schimb inna are in foarte multe tarihappypoate voua sa va placa andra dar la alti oameni sa le placa inna.mie imi plac amundoua dar daca ar fi trebuit sa aleg as alege-o pe inna.

| DeeaMarry a răspuns (pentru alexandra2859):

Dar cine e inna asta?! De unde a aparut ea asa, din senin?!
Andra are in spate o cariera remarcabila, pe cand inna este doar o figuranta devenita cunoscuta datorita unor favoruri. Sa fim seriosi, ce cariera in strainatate?! Ea canta in engleza, dar ai vazut ce interviu a dat?! E clar, se promoveaza incultura. Si mai aud chestii gen "A intrecut-o pe Lady Gaga, pe Beyonce!". La prostie, probabil!

| alexandra2859 explică (pentru DeeaMarry):

Eu nu sunt in masura sa te corectez si poate ai dreptatehappy

| YaMcL a răspuns:

Conteaza doar ce iti place tie dar inna este doar un chip frumos nu va rezista mult