| Stefania a întrebat:

Daca as mergela ziua cuiva si m-as imbraca cu un colant negru si o bluza lunga cu maneca scurta si sa fie turcoaz si cu negru si cu cizme de vara mov:x.Va dau modele de cizme de vara pe care il am :)

http://4.bp.blogspot.com/......C00100.JPG

Si colantei negrii si bluza cam asa cum vi-l descriu:). In spate are culoare de turcoaz si in fata negru parca ar fi un maieu peste inca un tricou in culoare de turcoaz. Se potriveste aceasta combinatie? Si bluza este cam asa lunga

http://beirutbazaar.files.wordpress.com/2009/10/a23.jpg

Si cu ce fel de machiaj se potrivest adica machiajul din ce culori sa fie alcatuir, dar pe buze? Dar coafura? Dau fundita!:-*Am ochii verzi!

4 răspunsuri:
| gabystar a răspuns:

Da chiar ar fi super...
Mahiajul poate fi un verzuliul cu putin albastru, un galben, un albastru(in facut de celelalte accesorii)
Pe buze un gloss mai slab roz preferabil
pawave
P. Stongueetrecere frumoasakiss

| Stefania explică:

@gabystar Mskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu credvca merge, combini turcoazul cu mov? nu prea da bine si cizmele se vad cam urat cu leggins
O alt idee /optiune ar fi un top alb/mov/negru si o pereche de pantaloni scurti (de preferat jeans) ssar vedea supersmug
iar in materie de machiaj ar merge un mov ca culoare si un gloss deschis.

| Myu a răspuns:

@ ala anomnim...defapt cizmulitele alea crosetate vin destul de bine cu leggins. am incercat eu xD