| anonim_4396 a întrebat:

daca astazi am mancat 2 inghetate destiny, imi intrerupe procesul de slabire? toata saptamana am facut sport in fiecare zi, cate 30 de minute( sarit coarda, alergat, aerobic) plus abdomene, flotari si tractiuni. Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Geoxu a răspuns:

Pffff... Poti sa mai mananci si cate o inghetata. doar nu e sfarsitu lumii daca te ingrasi cateva grame. Si eu tin cura de slabire si mai mananc din cand in cand cate ceva dulce si nu mi-a intrerupt "procesul de slabire". Bafta!