| Eu_8005 a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa plecati in USA sa invatati in scoala. high school ati pleca? de ce?big grin

3 răspunsuri:
| 35zone a răspuns:

Nu. Invatamantul de acolo e mai varza ca aici

| Piikaa a răspuns:

1 la mana " High school " inseamna liceu :*. 2 la mana nu stiu daca asta ar putea fi adevarat, poate doar 10% laughing si 3 la mana, nu m-ar lasa mama si cu tata laughing dar daca m-ar lasa, sigur :*

| ursuletzpufos15 a răspuns:

Da, as pleca. Mi-ar fi mult mai usor sa merg la o universitate in USA daca as face acolo liceul, decat daca l-as face in Romania. Alt motiv ar fi ca profesorii de la noi nu prea isi mai dau interesul...