| Stefania96dfg a întrebat:

Daca ati putea da timpul inapoi, ati schimba ceva din toata viata voastra? V-ati face alta fara greselile pe care le-ati facut in prima? Dc?

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

O intrebare care mi-am pus-o si eu mai de mult dar la care sunt foarte convins ca nu o sa ma schimb si nici raspunsu pe care il voi da :
NU, am facut multe greseli in viata mea, pentru ca asta e, suntem oameni totusi (doar Dumnezeu nu greseste), si m-am gandit ca daca PRESUPUNEM ca am schimba o greseala din trecut am ajunge sa facem alta in prezent, legat de greseala din trecut, e ca un lant si daca ii iei o zala se destrama tot.
Sper ca te-am lamurit complet ca greselile fac parte din viata noastra si daca am schimba una ne-am schimba modul de gandire si am face alte greseli.
Ceao, funda?happy

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Nu as schimba absolut nimic. Pe moment da, spun si eu uneori: as vrea sa ma intorc in timp si sa indrept asta, dar daca ma gandesc mai bine, nu vreau. Toate greselile, toate lucrurile care au iesit prost, totul ma face cine sunt eu acum. Nu vreau sa ma schimb, deci nu as "repara" nimic. In plus, totul se intampla cu un motiv nu? Cine suntem noi sa intervenim?

| miruna29_9106 a răspuns:

Da si u dc

| miruna29_9106 a răspuns:

Da pentru imi corecta greslelile... daca
as face altele o sa ma grija sa nu mai fac pic asa te raulaughing :*