| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

daca aveti vreun cont de lady popular pe care nu-l mai folositi il vreau eu(prin mesaj privat) pup si

8 răspunsuri:
| NutellaN01 a răspuns:

Mananca nutella si iti revii e revigoranta... i-a incearca sa vezi... aaa si am o intrebare sa-ti pun si aia este daca ai auzit de testul barza? aaaaaaaaaa

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru NutellaN01):

Ce ai baaa? esti nebun/a? ce leagaura are raspunsul tau cu intrebarea mea?laughing)

| NutellaN01 a răspuns:

Are mai draguta ca pui niste intrebari cine crezi ca se joca lady popular sau cine crezi ca o sa-ti dea tie cont gratis daca ai avea un pic de minte ai stii ce intrebari sa pui

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru NutellaN01):

Vezi cum vorbesti ma nutella(ce nume de idiotlaughing) disperat ce esti. eu am pus o intrebare nrmala, cu care tu nu ai nici o legatura! si nu trebuiia sa te bagi in vorba. hai sictir si mars la mata!laughing

| NutellaN01 a răspuns (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Du-te la mata dihanie curvata turbata care a fatat-o masa, i s-a rupt lu mata prezervativul din greseala si asa ai iesit si tu din greseala nici macar nu erai in plan draguta mea.

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru NutellaN01):

Ai de capul tau. nu mai zic nimic ca nu vreau sa mi se starga contul. asa cum o sa ti se intample tie:laughing

| NutellaN01 a răspuns (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Nu o sa se stearga...Decat in cel mai rau caz o sa se suspende.Si chiar daca s-ar sterge mi-ar parea bine.Sunt satula de copii carora nici nu le-a dat sfarcu' si se cred mari baroni.
Sa stii ca pe mine cand ma ațâța cineva nu suport sa tac. Poate ca ăsta este defectul meu cel mai mare.Dar cand vad copii stresati ca tine ce duc lipsa de pla..nu suport sa stau asa. Tara asta se duce de rapa din cauza noii generatii de copii de bani gata.Ce as fi vrut sa prindeti voi vremea lui Ceausescu'. 'nuff said.

| NutellaN01 a răspuns:

Idioat-o ce drequ ma injuri nutella e cea mai buna sau numele tau lizuc care acum e in bucluc, hai ca acum iti fac un rep de mata si de tactu