| Gabrielle_3626 a întrebat:

Buna!
Daca dau un produs cuiva prin posta( vreau sa ii trimit unei cliente un produs ) cun fac sa imi primesc banii produsului? Sper ca intelegeti ce vreau sa spun : eu ii trimit in alt oras un produs, ea il plateste pe loc si eu cum primesc banii?
Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il trimiti ramburs si atunci ca sa ia pachetul cu produsul va trebui sa plateasca contravaloarea lui la posta si posta iti va da banii. Numai bine!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt 2 optiuni, ea sa iti faca transferenta bancara in contul tau bancar (daca ai) daca nu atunci sa iti dea banii prin posta si cand iti ajung tu ii trimiti acel produs asa stii ca nu ii trimiti produsul si ea ramane cu banii. 2ª varianta ar fi sa il trimita un curier dar si lui i-ar ramane ceva din bani (o parte).

| BeHappyForMe a răspuns:

Va veni postarita acasa si ti va lasa daca nu esti tu acasa lasa bu; etinul si poate sa-i ridice altcineva in locu tau daca nu prinzi postarita aceasta iti lasa un aviz si te duci si ii ridici de la posta.

| Gabrielle_3626 explică:

Va multumesc mult! Am dat tuturor vot inteligent si am dat fundita, din pacate doar unuiasad
Inca o data multumesc!