| DiaNa357 a întrebat:

Bunahappy
Daca estinascut p 30 mai ce zodie esti? Se potriveshte cu scorpionul? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Buna!
De pe 21 mai pana pe 20 iunie esti sub zodia gemenilor (asta scrie in cartile de astrologie).
Deci daca esti nascut pe 30 mai, esti gemeni.
Din cate stiu gemenii au o combatibilate generala redusa cu scorpionii, dar una foarte buna pe plan emotional big grin
O seara buna!

5 răspunsuri:
| DiaNa357 explică:

Ca sa stiti si voihappy nu eu sunt GEMENI, Eu sunt SCORPIONUl iar un baiat dragut e gemeni, mssmsmsmsmmsmssm mult pentru rspunsuri:*:*:

| DyaElla a răspuns:

Wow! ce coincidentza! 30 mai ...Gemeni
si eu st scorpion!

| Iuli_9028 a răspuns:

Esti gemeni. ca si mine ...si eu sunt tot din 30 mai love struck da se potriveste

| Bijou a răspuns:

Gemeni, nu cred ca se potrivesc

| Bloom_2977 a răspuns:

Pe 30 mai e gemeni