| Adry05 a întrebat:

Daca imi mai fac un cont pe TPU dar fara sa transmit funde sau voturi [doar sa pun unele intrebari] as putea fi suspendata? Si contul merge facut pe id-ul pe care l-am facut deja pe acesta sau trebuie pe un alt id? Va rog seriozitatehappy. Multumesc mult!happykiss

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Buna, Adry!
Teoretic ai avea voie. Daca nu vei face abuz, asa cum ai specificat si in intrebare, nu cred ca vei avea probleme, dar n-as putea sa-ti garantez acest lucru. Oricum, nu vad de ce sa nu incerci.
Iar pentru al doilea cont, in mod normal, ai nevoie de inca o adresa de mail, inca un ID.
Cam atat.
Succes!

P.S. Eventual, trimite si un mesaj la Contact si intreaba-i pe admini!

5 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Salut! Nu Poti sa faci contul cum ai zis... Nu trebuie sa fi obsedat/a ca mine sau alti dupa funde poti pune intrebari si sa dai numa fundewinking. Si cred ca ar merge inca un cont pe acelasi id sau daca nu fa-ti pe altuwinking
Succes.
Ciaowinking

| DeEAஐ a răspuns:

Adica vrei doar sa fi ajutata dar u sa nu ajuti?sad

| Ionutz a răspuns:

Nu

| Adry05 explică:

@Foca, am mai zis, nu vreau sa transmit funde, dar am unele intrebari pe care nu vreau sa le pun de pe contul astabig grin, sunt unele mai "intime" si nu vreau sa se stie ca eu le-am pus whistling stiu ca e cam prostesc, dar asta ebig grin. si @Deea, nu numai pun intrebari, si ajut raised eyebrows daca tu nu ai observat asta, asta ehappy. Doar ca am nevoie sa pun unele intrebi si nu vreau sa le pun de pe contul asta blushing, NU VREAU SA FAC SCHIMB DE FUNDE INTELEGETI ODATAstraight face.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai voie cu unu singur cont pe site, mare atenție!
Pa, pa.