| Gabrielalili a întrebat:

Daca invatati la muzica la orce instrument faceti si solfegiu va place mie deloc mai ales avem un profesor care ne face in tot felul? i-am spus de asta mamei dar ea mi-a raspuns ca in viata sint cazuri si mai grele. Ce sa fac sa nu vin la orele de solfegiu nu stiu? Va rog urgent

2 răspunsuri:
| SongokuJR a răspuns:

Off dacă nici mama nu înțelege...Cel mai bine ar fi sa îl filmezi si arătat la inspectorat sau la cineva cu funcție mare sau sa vb cu colegi sa le spună si ei părinților... Poate se va rezolva ceva, bafta!

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Eh mi s-a intamplat eu m-am mutat din alte motive dar parerea ema e sa faci cum spune, sa-l asculti sa inveti etc, stiu ca pare absurd dar asa il multumesti si nu are motive sa te certe si nu stiu si daca da in tine sau te injura te ridici si pelci direct la director si gata pe motivul pe care ai plecat fara sa ii zici profesorului, te duci in ora lui cand da in tine is nuju ce si gata eu asa am facut si acum nu mai comenteaza, bine ba da dar nu mai da in mine sau ma insulta big grin bafta big grin