| AndreaTeodorovaRumenova a întrebat:

Daca jucati switchin mmo, va rog din suflet sa-mi spuneti cum sa ma fac mod! Daca imi ziceti corect va dau fundita si contul Pinkstar. Funda

1 răspuns:
| 1Many a răspuns:

Buna,
Eu nu il joc dar din cate am vazut pe net asta este singurul raspuns :
"Respecta regulile, fii un membru care cumpara/plateste si poartate frumos cu toata lumea, mai ai nevoie si de putin noroc."
Imi cer scuze pentru "cumpara/plateste" insa nu stiu ce poti cumpara sau plati in joc pentru ca nu sunt un utilizator al acestui joc. Sper sa iti foloseasca raspunsul.