| alexnadra35262 a întrebat:

daca ma place un baiat iar eu nu ce sa fac? plz... ofer

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Pai ce sa faci sa nu-l bagi in seama. zii sa te lase in pace ca tu nu-l placi.

| DroGhy a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu el, dar sa nu creada ca e urat sau alte defecte. Pur si simplu explica'i ca u esti indragostita de un alt baiat si ca nu stii ce vei face. Toata chestia e sa nu il faci sa se simta prost! vorbeste frumos si explica-i cu un ton prietenesc happy

| XKidutzaa a răspuns:

Pey depinde! Daca el te intreaba daca sa fii cu el e oproblema si trebuie sa ii zici ceva de genul...Scz dar am prieten dar putem ramane amici, iar daca nu te intreaba poarta-te normal nu prea conteazawinking. Funda?

| OctinioSlatina a răspuns:

Trebuie sa i-o spui cat mai bland, fara sa-l superi, intre 4 ochi. Incearca sa-l incurajezi dupa afirmatie ( promintandu-i ca-i faci ``lipeala`` cu alta persoana sau vezi tu, te descurci ) si, de ce nu, sa ramenti doar prieteni ( daca sunteti; pentru a nu ti-l face dusman sau sa te priveasca urat tot timpul )