| Dydydodo a întrebat:

Daca media la scoala mea pentru premiul 1 este 9.75 si mie imi iese 9.74 ( mai exact 9.749(4) ) as putea lua totusi premium 1?

4 răspunsuri:
| AdeSkumpa a răspuns:

Daca nimeni nu are o medie mai mare ca a ta, e destul de sigur ca tu vei lua locul 1. dar nu poti sa iti mai maresti la vreo materie media? ♥

| Dydydodo explică (pentru AdeSkumpa):

Nu, nu pot. Si nu am cea mai mare medie, deci probabil nu il voi lua...

| AdeSkumpa a răspuns (pentru Dydydodo):

Imi pare rau atunci sad

| Carmen100 a răspuns (pentru Dydydodo):

Stai linistit ca nu se termina lumea. Stiu cum e sa treci de la premiul 1 la premiul 2...