| Ruxu a întrebat:

Buna daca o fata apare la prietena mea ceea mai buna online si la ofline asta inseamna ca mi-a dat ignore? Si mia pot sa vorbesc cu fata aceea?

Răspuns Câştigător
| MaDa_4027 a răspuns:

Nu ti-a dat ignore te-a pus pe invizibil.si poti sa vorbesti cu fata aceea

3 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Probabil ori tia dat ignor ori te-a pus pe invisible.intreabo mai bine.happy

| laurika_3432 a răspuns:

Invat sa scrii si te vom ajuta dupa aceeabig grin

| heise a răspuns:

Mai poate sa iti faca ceva de genul sa dea pe tine din lista de meseenger, dai click dreapta si scrie undeva joc "Stealth Settings" si acolo iti apar niste obituni, de acolo poate ti-a dat sa apara ofline la tine. Nu sunt sigura daca ti-a dat ignore, nu sunt priceputa la asta...straight face