| Anonim12sjm a întrebat:

Buna, daca prietenul meu mi-a introdus un deget în vagin mai sunt virgina? Tin sa menționez ca a durut si am si sângerat, fara răspunsuri rautacioase.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea. Te-a defl. orat.

| sierra1 a răspuns:

"prietenul meu mia introdus un deget în vagin mai sunt vorgina? "

in mod cert, aici faci un VIOL lingvistic. Tot cu degetul că, cu el ai scris

| Madaxo97 a răspuns:

Și da si nu, e discutabil. Virginitatea se pierde atunci când are loc penetrare vaginala cu penisul, dar dacă a băgat degetul și a rupt himenul și ai sângerat, nu prea mai ești virgină anatomic.