| anonim_4396 a întrebat:

daca se poate sa-mi raspunda mai multi baieti ar fi foarte okay. ce-ati alege intr-o tipa urata dar cu o greutate... normala sa-i spunem pentru inaltimea ei, si o tipa frumusica, dar subgreutatea normala pentru inaltimea ei?happy

2 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

A doua variantă. E mai uşor să te-ngraşi decât să slăbeşti. Şi în plus e mai frumuşică tongue

| Marinush123456789 a răspuns:

As alege o fata cu care sa ma inteleg bine si cel mai important cu care SA AM CE SA VORBESC... dupa cativa ani de casatorie doar dragostea si vorba ramane.Sa inteleg ca esti frumusica dar slabuta,nu e bai, mai mananca pentru ca e important pentru sanatate, nu numai pentru frumusete.