| sab_7576 a întrebat:

daca vreau sa devin reprezentant oriflame cat costa? FUNDA si VOTURI

Răspuns Câştigător
| XKidutzaa a răspuns:

Nu costa nimic! eu sunt reprezentant ladys...te inscrii online si dai comanda de catalog(til trimite gratuit prin posta) si incepis a cauti clienti, si dai comanda online iar 35% din profit iti ramane tie. sper ca te-am lamurti.pup:*

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Inscriu reprezentanti Oriflame
inscriere gratuita

discounturi intre 23-40%

plata facturii in 18 zile

cadouri la primele 3 comenzi plus cadouri din programul de vara

merita sa incercat nu aveti nimic de pierdut doar de castigat

e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| erika13 a răspuns:

Inscrierea este gratuita

| JustDareToDream a răspuns:

Add la me_oriflame@yahoo.com si primesti orice informatie de care ai nevoie .

| Aryanna91 a răspuns:

Eu fac inscrieri la Ladys si Margo! au discounturi mari produse bune si nu costa nimic inscrierea.add bijuteriigiadarome