| dydy1992 a întrebat:

Buna happy dati-mi niste mesaje care poti sa le trimiti pe sunphoto...gen sa iti dea comentarii dar fara sa te creada xerox. Gen: eu ti-am dat comentarii, si sper sa imi dai si tu, si sa nu fii ca alti.;'3 crede`ma nu sunt cersetoare, daca nu ti-as mai fi dat cometarii as fi fost. sper sa ne si putem imprietenii, si e frumos contul tau!batting eyelashes
App, de genul asta happy
si...cum pot sa fac mai repede vizitatori? p. s: fara albume gen, a murit nu stiu cine...tongue

1 răspuns:
| Sara_7397 a răspuns:

Larii, oameni te cred xerox doar atunci cand le copiezi pozele; nu atunci cand vrei sa-ti dea comentarii back! App, poti zice asa "Bună! Vezi ca ti-am dat 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 com/comuri. Ai putea sa`mi dai back? Merci anticipat! :* :* :X :X " sau daca vrei sa ai 'vize' multe :"Daca esti al 1000 vizitator primesti 100000000 de comuri back [glumesc, zici cate vrei tu]! Intra pe contul meu si spune`mi al catelea vizitator esti ca sa vad daca ai castigat ceva! " sau mai poti spune "Heeey!" si automat intra pe contul tău! Baftă! Sper ca te-am ajutat! :*