| anonim_4396 a întrebat:

dati-mi niste statusuri in care sa ii spun unui baiat ca m-am saturat sa astept ca el sa imi mai dea semne cum ca ma placehappy...pentru ca eu l-am placut foarte mult si inca il mai plac iar el imi dadea semne cum ca ma place dar nu facea nimic deci as vrea niste status despre asta. funda:XSi CRACIUN FERICIT!

7 răspunsuri:
| Essekar a răspuns:

`happy` :X

| alexya_8105 a răspuns:

Neata. sa pui multe inimi si te va intreba ca daca ai prieten si ii vei raspunde ce crezi in continuare.craciun fericit!

| Mirco a răspuns:

Il iubesc dar prostu nu isi da seama!

| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Poate e prea timid.de ce nu faci tu primul pas?
Mai bine ii spui clar ce simti, decat sa-i transmiti asta prin statusuri. Poate o sa creada totusi ca nu sunt pentru el.
Sau poate vrea sa-ti faca o surpriza, sa fie el cadoul pe care ti-l va aduce mosu' love struck.
Craciun fericit si bafta! :*

| ginamagheru a răspuns:

Va rog dati-mi statusuri!

| girlloveboy a răspuns:

Http://iubirefaralogica.blogspot.com vezii ca sunt status dupa bancurii

| IonelMJ a răspuns:

De Cand Pe Tine Team Vazut Foarte Mult Eu Team Placut Dar Se Pare Ca N-ai Observat Ca Eu Pe Tine Mult Te Plac Si Sper Ca Si Tu Intro Zi La Fel Vei Simti. funditabig grinbig grinbig grin