| Ge4n1n4 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de subiecte de discutie cu un băiat. Nu ne-am întâlnit niciodată, dar îl plac si am tot vorbit despre ce ne place si ce nu. Si tot încerc sa port o discutie cu el dar se sfarseste cu "hei, ce faci?" "bine tu?" "bine." sad funda celor mai bune idei big grin

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Pai poti sa ii povestesti ce ai facut la scoala sau sa il intrebi pe el, sa ii spui intamplari de alta data, sa il intrebi despre lucrurile care ne inconjoara in general, daca te gandesti un pic, gasesti ce.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Revii la ce va place si ce nu. E imposibil sa nu gasesti acolo o multime de subiecte de discutie.