| MissAvocado a întrebat:

Dati-mi si mie niste nume pentru IMVU, numele meu este Diana... nu vreau sa fie doar asa simplu, acelasi nume de pe toate conturile, vreau sa fie diana si inca ceva cunvinte de ex : pufuleti, ciocolata, balonase, kid, ceva de genu dar sa nu fie chiar pitzi happy tongue sa fie un cuvant si dupa aceea Didi, Di, D, stiti voi >: funda si voturi

2 răspunsuri:
| MonsterBunny a răspuns:

Dienush; PufyDid; CraziChildD; CiocoDi; Duka; LollyDuff sau alte deastea.Sincer mie nu prea imi plac astea gen TraficantaDePufuleti sau alte chestii da oricum.Nu trebuie sa folosesti neaparat numele tau real ca de ex eu am avut un cont care se numea IzzyCool dar il prefer peasta nou cu numele de Nadiuk. Imi place mult Duka da acum tu alegi :-)

| Psychomind a răspuns:

Și eu m-am jucat imvu. În nici-un caz nu-ți pune nume de gen : TraficantaDePufuleți pentru că toți vor râde de tine o. o! Puneți : Kiduleața; qDiana/Diie; TheBestKid; iLoveOrbit ( sau altceva rolling on the floor ); 3ddd3!