| RyGoLeTa a întrebat:

Dati-mi si mie site-uri de unde pot descarca aceste melodii,sa nu fie remixate sa fie cele originale, vreau sa fac un Cd : Narcotic sound feat christian d-vaj Vunk-Scapa-ma de ea Roxana nemes-tu amor Delia-wuella Narcotic-village-bejam Celia feat Mohombi-love two party Matteo-Push it Alex Velea-minim doi Lucky man project-party Heaven-sunshine Alessia-every day Alexandra Bar my heart is bleding Alexandra Stan-lemonade Sonny Flame-like a brezze Deepside deejais-look it my Andreea teodora-only you Mandinga ultima melodie{nu zaleilah} Alb si negru-spalight Amna-she bags Scuze de categorie big grin Scuze daca am greseli. P.s :ii fac la o prietena cd nu miehappy Funda+vot normal

Răspuns Câştigător
| moldo15 a răspuns:

Scrie melodia care vrei sa o dowlondezi si algei daca vrei cu remix s-au orice

2 răspunsuri:
| moldo15 a răspuns:

Da uite aici un site http://fisierulmeu.ro/

| RyGoLeTa explică (pentru moldo15):

Multumesc foarte mult! Pupici :*

| moldo15 a răspuns (pentru moldo15):

Scrie melodia care vrei sa o dowlondezi si algei daca vrei cu remix s-au orice