| anonim_4396 a întrebat:

dati-mi si mie va rog niste situri, de unde se pot cumpara carti, VREAU SA ZIC IN PRIMUL RAND, ca is pasionata de psihologie.Deci,daca puteti sa-mi dati niste situri cu carti de cumparat despre psiholigie si carti pentru fete, de ex anumite carti numai pentru fete cum sa te invete sa fi mai feminina chestii de fete, numai despre fete.Va rog frumos!:*

dau fundita!:X:*

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Daca vrei iti pot da eu cateva carti foarte interesante pe messenger.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In functie de ce anume te intereseaza in mod special, la editurile Polirom, Curtea Veche si Trei, gasesti o multime de titluri!
Dar de ce vrei sa le iei de pe net, in loc sa colinzi librariile Carturesti si Humanitas, caz in care, vazand, si rasfoindu-le, poti alege mult mai bine ceea ce te intereseaza!
Iti recomand cartile dr. Cristian Andrei (9595) "Lectii particulare" si "Cine m-a facut femeie" si "Tot ce ai vrut sa stii despre sex" de dr. David Reuben.
La rafturi, si intreband librarii, vei mai gasi o multime de alte titluri, de unde vei putea alege ce te intereseaza!
Success!

Răspuns utilizator avertizat