| Lina6643467 a întrebat:

Dau anul viitor evaluarea nationala si m-am decis să merg pe profilul stiintele naturii bilingv.Pana acum nu am stiu ca trebuie dat un test în plus de engleza.Am auzit ca se poate da si PETfs in loc de acea testare. Oare care e mai simplu si mai putin costisitor,PETfs sau testul bilingv? Tin sa mentionez ca nu sunt foarte buna la engleza, doar ca imi place si as vrea sa învăț mai multe

1 răspuns:
| Speranta12 a răspuns:

Testul la engleza al liceului e gratis si usor. Se trece usor.