| mariamagdalena09 a întrebat:

Dau funda.AM nevoie de niste sfaturi, mie imi place de acelasi baiat care iy place si prietenei mele cea mai buna. Ce ma sfatuiti sa fac? rasp.plss!

Răspuns Câştigător
| Criiiiiiiis a răspuns:

Pai intrebati`l pe baiatul respectiv daca vrea sa fie cu una dintre voi.
Si daca vrea cu tine, trebuie sa-i spui prietenei tale sa nu se supere.
Daca vrea cu prietena ta, sa nu te superi tu.
Daca nu vrea cu niciuna, asta e!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu prea se merita sa iti strici prietenia din cauza unei persoane...
indiferent de cine ar fi...

| IepurashRocker a răspuns:

Am trecut prin chestia asta cu o prietena buna... oh go on dupa 5 ani ne-am stricat prietenia din cauza unui baiat straight face sincer, nu va bagati nici una pentru el! Incercati sa-l uitati, discutati despre chestia asta si lasati-l in pace pe tipu` ala, decat sa va stricati prietenia! :p

| mariamagdalena09 explică:

MUltumesc pentru raspunsuri toate au fost bune.`! Mai ales al lui ChocolateAddict nu trebuia sa ma grabesc cu fundasad. ChocolateAddict merita funda.`!

| Gheorghe1902 a răspuns:

Da prietena ta cea mai buna nu si-o pus aceeasi intrebare? Cred ca ar trebui sa discuti cu prietena! Si in asa situatie baiatul va fi nevoit sa aleaga cu cine ii va fi mai bine! Si in nici intr-un caz nu trebuie sa te certi cu prietena ta din motivul dat!

| hellgirl200 a răspuns:

Daca esti o adevarata prietena cu ea,vb cu prietena ta si il uitati, nu pentru prietena ea ci pentru amandoua, mai sont baieti din care poti alege