| xPikaChux a întrebat:

Dau funda.

Am o problema destul de mare...O prietena de-a mea s-a indragostit de iubitul meustraight face

As putea sa ii spun multe ca sa il lase in pace, dar totusi nu vreau sa o ranesc. Iubitul meu ma iubeste mult, dar pur si simplu nu-mi place ideea ca prietena mea il place...

So...ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Degeaba nu iti place tie ideea din moment ce ea il place, nu ai cum sa o faci sa-si schimbe propriile sentimente orice ai incerca. Ea doar poate sa accepte ca iubitul tau e al tau si sa stea deoparte, doar atat. Iar daca iti este teama de asta, inseamna ca nu ai incredere deplina in loialitatea iubitului tau. Daca te iubeste si tine cu adevarat la tine va ramane cu tine, daca nu, nu ai cum sa fortezi oamenii sa stea sau sa-si schimbe sentimentele deoarece vei avea si tu de suferit pe langa ei.

| 8mariastar a răspuns:

Sa ii gasesti prietenei tale un iubit poate un prieten de al prietenului tau

| EmyEmyy a răspuns:

Incearca sa-i faci cunostinta cu alt baiat si asa nu o sa mai fie atrasa de iubitu tau si o sa fie atrasa de acel baiat. big grin Funda?

| Nick2001 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui prietenei tale politicos ca acela este iubitul tau.Iar ea ar trebui sa intelega fiind prietena ta.