| Bomb0nika a întrebat:

dau funda. Anul trecut a venit un baiat nou in clasa, mi-a placut de el pina la un timp oarecare. Acum el ma place si nu se mai desparte de mine, la pauza una si una ma gâdila.
M-am saturat, un sfat de a scapa de el?

Răspuns Câştigător
| l1feincolor a răspuns:

Spune-i ca ti-a placut candva de el dar s-a terminat,.si daca lui nu i-a placut de tine atunci acum este prea tarziu,. Spune-i frumos happy,.si sa inteleaga,. rezolci tu cumva happy Bafta!

4 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Spune-i :"te-am placut o vreme, dar acum devi cam prea...". Trebuie sa-i zici ca daca te pui cu altu o sa crea ca-l faci gelos.

| AnÐŕa a răspuns:

Incearca sa-l eviti laughing

| Wut a răspuns:

Pai spune-i sa te lase in pace, spune-i ca tu nu il placi ...si nu mai vorbi cu el, incearca sa fii indiferenta... poate asa te va lasa in pacehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste frumos,decent,dar fara a-l menaja, cu el si spune-i astfel incat sa inteleaga ca nu ai nevoie de el.
Daca nu intelege ironia si nici nu e rafinat, treci la metoda directa:diriga sau parintii.