| ZoZzo a întrebat:

Buna . care ma poate ajuta si pe mine cu o problema pe facebook? am dat din greseala la o prietena nu stiu ce pe acolo abuz sau nu mai stiu eu ce si acum nu o mai lasa sami lasa commuri nici sa o gasesc nu ma lasa, e ca si cum nu ar avea facebook pentru mine laughing si nu stiu cum sa rezorlv asta va rog care ma poate ajuta

1 răspuns:
| Dinamo_Valy_1998 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, incearca sa dai la fotografia la care ti-a comentat, si sa te duci la comentariul ei si sa-l stergi!