| anonim_4396 a întrebat:

Buna dau funda cine imi spune cum sa fac bani oline si sa stiti am 13 ani

Răspuns Câştigător
| UnOmGanditor a răspuns:

1992... daca zici tu 13 ani nu pot sa contestez.
Servicii pay to click, google adds, blog-uri de specialitate, video pe youtube cu publicitati, site de vanzari online, cumpara & revinde pe e-bay, blurum (castigi obiecte si el vinzi pe e-bay), beruby... mai cauta si tu pe Google.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti programare, webdesign sau online marketing. e singura modalitate de a castiga bani seriosi pe net