| MeGhosta a întrebat:

Buna`! Dau funda daca imi explicati si mie la jocul de pe Facebook "It Girl" cum sa vorbesc...adica deasupra la caracterul meu sa arate ce scriu ca sa vorbesc cu ceilalti. Exemplu: am vazut o conversatie intr-o fata si un baiat.Scrisul baiatului era albastru si aparea deasupra lui si la fata la fel doar ca era roz.Si multi ma intreaba ceva [in joc] dar eu nu stiu cum sa le raspund laughing Help!

Răspuns Câştigător
| Johanna_2621 a răspuns:

Păi nu ai cum să le răspunzi. De fapt nu te întreabă nimeni nimic că jucătorii respectivi nici măcar nu sunt online. Pur şi simplu aşa e făcut jocul. îi dă un aer mai piţi când vine una şi te "întreabă" de unde ţi-ai cumpărat nu ştiu ce. Sunt nişte mesaje standard. Sper că ai înţeles laughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paiii, eu am o prietena care a reusit sa vorbeasca, adica avatarul ei,(nu stiu daca era online), dar eu nu pot

| Parry98 a răspuns:

Nu merge! iti spun eu