| LaLaEvryDay a întrebat:

Dau funda daca imi raspundeti la intrebare : ce pot sa ii iau unei fete care implineste 12 ani? Dar sa nu fie prea banal, ceva de care sa se bucure. Multumesc mult! :*

3 răspunsuri:
| Rumi a răspuns:

Cercei, bratari, lantisoare?

| PuFaRiNa007 a răspuns:

O bratara de argint personalizata cu numele ei, un mp3, un ceas, un parfum, un ursulet, o bratara facuta de tine, sau o bratara cu zodia ei, un breloc, un telefon, niste casti, un tort, ciocolata, o cana draguta, o esarfa, o carte daca ii placa sa citeasca big grin

Depinde de cati bani dispui kiss Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul meu

Fundita?batting eyelashes

| Taigra a răspuns:

Imbracaminte/incaltaminte,carti cu povesti, un joc distractiv, ceva pentru scoala (penar, ghiozdan, etc.). Sper ca te-am ajutat!