| picassoo a întrebat:

Dau funda.Deci.Eu si o fata suntem prieteni. Cand iesim in grup in oras se poarta altfel cu mine e mai draguta, Ma asculta mai mult, uneori ma ia in brate si cred ca ma place.Si eu o plac pe ea si cand eram mai mici o placeam dar nu stiam daca ma palce si ea.Cum sa ma comport cu ea? Ce sa ii spun.nu stiu. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Ellly23 a răspuns:

Buna.
Te porti normal cu ea, vorbiti, ii faci complimente si ii propui sa iesiti undeva doar voi doi. Atunci poti sa-i spui ceea ce simti pentru ea.
Bafta >big grin