| Elenaelly136 a întrebat:

Dau funda! Îmi dați niste sfaturi. va rog frumos! Îmi place de un băiat și mama sigur o sa afle că îi spun vecinii,dar știu sigur că o sa îmi facă un mare scandal și nu o sa mai mă lase afara... dați mi un motiv, o "minciuna" buna sa zic asa pentru care sa ma creadă pe mine că nu imi place de nimeni și nu vecinii?

2 răspunsuri:
| utilizatorcim a răspuns:

În primul rând nu-i deloc normal și ok să te certe pentru că îți place de un băiat. e Absolut normal... doar dacă nu ești băiat... Dar eu susțin comunitatea LGBT.; D
În al doilea rând nu cumva să o minți pentru că cel mai probabil va afla oricum adevărul. Și dacă părinții își pierd încrederea în tine ești mâncată.

| VasilicaPuscas a răspuns:

Si eu sustin comunitatea LGBT, daca inima ta place un baiat, parintii nu te pot schimba. mai nou sunt permise casatoriile intre barbati, deci e ok