| facebook01 a întrebat:

Buna dau funda la cine ma poate ajuta si pe mine cu cineva :eu sunt clasa a 5 -a, am 11 ani si inaltimea mea estede 1.30 si as vrea sa ma inalt ce -i de? Va rog!

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca sa te mai inalti, ar fi bine sa faci inot, baschet, volei sau pur si simplu sa sari coarda in fiecare zi. Succes! Numai bine!

| Jessica a răspuns:

Tu vb serios? Eu sunt in clasa a IV-a si am 1.50 Pai nu stiu ce ai putea face. Dar cel mai bine e sa consulti un doctor!

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Eu zic mai asteapata ca si eu in clasa. a5a am avut 1.30 si in a6a 1.45 mai ateapta! funda?

| Patricia a răspuns:

Sport! basket

| TabooR a răspuns:

11 ani? Esti destul de inalta mai ai timp sa cresti happy si u nu poti face nimic sa cresti du-te la bazin inoata asta te mai ajuta daca te ineci sa nu ma bantuilaughing

| Andya a răspuns:

Unii copii se dezvolta mai greuhappy
Si eu am o colega la fel ca tine.winking

| Kiduuu_5240 a răspuns:

Hey...stai linistita.esti numai bine pentru varsta tabig hug
eu am 13 ani si am 1.55 m cu toate ca la 12 ani imi faceam grija ca sunt cea mai mica fata din clasa...dar corpul pana la varsta de 16 ani se dezvola(in inaltime si greutate)!big hug

Stay calmaa!big hug

fundahappy?

| nuamPleaca a răspuns:

Depinde de parinti, mai bine te-ai apuca sa faci un sport ( voley, handball, basket ) => te ajuta sa cresti in inaltime iar in plus ai doar 11 ani happy

| facebook01 explică:

Multumesc

| facebook01 explică:

Auziti treaba cu sportul o stiam si eu dar credeam ca voi aveti alte metode oricum multumesc.

| Dolodolo a răspuns:

Tinere, fa sport mult. Baschet in special.

| costin95 a răspuns:

Eu unu am facut basket si de la 1, 59 am ajuns la 1, 73 in mai putin de jumatate de an sper sa mearga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11 ani? 1.30 in fine is in a 3 si am 1.62 laughing cel mai mic de la mine din clasa are 1.37 in fine eu zic sa faci un sport gen volley(pentru fete)