| Daydream a întrebat:

Dau funda si e urgent! Maine dam test la romana si eu as vrea sa lipsesc de la scoala pentru ca nu mai vreau un 9! Stiu ca e aiurea si ca ar trebui sa-mi asum si ca trebuie sa merg, dar nu stiti cum sa fac sa para ca am febra sau vreun alt truc!? Va rog mult!

7 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Dar trebuie sa ai ceva? Chiulesti si gata.

| Daydream explică (pentru Cristiann25):

Nu vreau absenta!

| DX190 a răspuns (pentru Cristiann25):

Asa ma gandeam si eu smug

| Cristiann25 a răspuns (pentru Daydream):

Aoleu cati ani ai pisicuto? Nu chiulesti, nu traiesti!

| Daydream explică:

Scuzati categoria!

| jolidon12 a răspuns:

Da ce are nota 9? laughing Doamne, mai copii, treceti prin liceu doar pentru note? Cand o sa ai copiii tai ce o sa le spui? Ai fost la liceu doar ca sa ai 10 si atat... doamne

| Daydream explică (pentru jolidon12):

Nu am mai avut 9 la romana!