| SunshineLove a întrebat:

(dau funda, voturi) daca imi traduceti corect: Copilul este bogatia omului sarac. / dar nu cautati pe google-traducere, pentru ca am cautat deja si nu traduce corect.winking pentru raspuns cat mai corect si mai rapid dau fundawinking

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

În engleză? A child is a poor man's wealth.

| AdelinaPaula a răspuns:

The Child is the wealth at a poor man.

E bine?batting eyelashes
PS: Nu e de pe net. [-x

| SunshineLove explică:

Aaaa...srry am uitat sa spun d'oh pe franceza. :-s scuzee, dar mersi, ca ati incercat (cei care mi'ati scris engleza, asa ca va dau vot) dar imi trebuie pe franceza.:*