| CrissCandy a întrebat:

dau fundita imi spune si mie cineva cine a castigat next top model/?

Răspuns Câştigător
| bibyyy143 a răspuns:

Http://www.a1.ro/......84573.html sper sa te ajute!:X:*

4 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

A castigat Laura pe primul loc si Catalin i-a dat si Iulianei un bilet deala adica au castigat amandouahappy.

| Corina a răspuns:

Laura Giurcanu este castigatoarea Next Top Model. Pe locul doi al topului Next Top Model s-a situat Iuliana, primind un premiu surpriza, Sandrei revenindu-i cea de-a treia pozitie.
http://www.mondobridal.ro/......tezatu_518

| Shado15 a răspuns:

Laurici a castigat:XIuliana a primit un premiu special.sau cv gentongue