| girllll a întrebat:

dau fundita va promit! vreau sa inscriu reprezentanti Avon. E o idee buna sa abordez oamenii pe strada? De fapt fetele tinere care ar putea fi interesate. Ce sa le intreb prima data? cum sa ma bag in vorba cu ele? va rog am nevoie de sfaturi ca dau si fundita celui mai bun raspunsstruckrepet:vreau sa inscriu reprezentanti nu sa caut persoane care sa-mi faca comanda

4 răspunsuri:
| justme2846 a răspuns:

Phey in primul rand te prezinti spoi cum te cheama si ca esti rep avon...peurma ii prezinti o brosura ii explici care sunt beneficiile de a fi un reprezentant Avon. Apoi o intrebi daca ar fi interesata de acest job...tongue

| OanaG a răspuns:

Pai opresti fetele pe strada, bine cele care le vezi serioase, si le spui "Buna, ai un minut liber sa vorbesc ceva cu tine?" dupa ii spui de Avopn...etc

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Spui cum te cheama si spui ce vrei tu sa faci. daca spun ca le-ar place atunci pastreaza legatura cu ele poate iti faci noi prieteni.kiss

| Doddel a răspuns:

Le spui daca au un minut liber, le spui cine esti cu ce te ocupi, apoi le spui despre ce este vorba daca le-ar interesa, ce au de castigat si iei numarul de telefon.