| ραтяίcία a întrebat:

Dc nu mai mere asa bine hi5'ul?big grin...adica trebuie sa accesezi burn buddy de multe ori ca sa poti intra in el, pentru ca apoi sa-ti dea erroar.si inca cevabig grinimi zice ca mai am doar un prieten pentru ca peste cateva minute sa imi reapara totistraight face... ce e cu el? La voi merge bine?big grin

1 răspuns:
| Bibuu09 a răspuns:

Nu nici la mine si la toti prietenii mei nu merge sau daca merge imi da eroare in continuu poate ca il mai modifica si merge foarte greu funda?love struck